Ofisprofis.sk je katalóg produktov. Pre nákup tovaru pokračujte na www.3psluzivam.sk

ObálkyV našej ponuke nájdete:

Poštové obálky - Posielate Vaše dokumenty poštou alebo kuriérom? Bez obálok sa určite nezaobídete. K dispozícii máme poštové obálky rôznych formátov – DL, C4, C5, C6 alebo B4. Môžete si vybrať z obálok klasických, ktoré je potrebné pred zalepením navlhčiť alebo samolepiacich, ktoré zalepíte jednoducho po odlepení bezpečnostného pásika. Na obálky môžete tlačiť laserovými alebo atramentovými tlačiarňami.

Bublinkové obálky- tento typ obálok využijete, ak potrebujete lepšie ochrániť zasielané dokumenty. Bublinková obálka je vystlaná z vnútornej strany bublinkovou fóliou, ktorá tlmí nárazy a prispieva aj k pevnosti samotnej obálky. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí obálok s vonkajšou šírkou od 120mm (formát A1) až po 370 mm (formát K10).

Plastové obálky – tento druh obálok je vhodný na zasielanie veľmi dôležitých, prípadne utajených dokumentov alebo cenín. Obálky sú pevné a po uzatvorení sa už nedajú otvoriť bez toho, aby sa nepoškodili.

Vrecká na sprievodné dokumenty- potrebujete k zásielke priložiť záručný list, dodací list alebo faktúru? Plastové samolepiace vrecká slúžia presne na tento účel. Jednoducho vložíte dokument do vrecka a prilepíte k zásielke.