Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

Ofisprofis.sk je katalóg produktov. Pre nákup tovaru pokračujte na www.3psluzivam.sk

Flipcharty

Flipcharty sú ideálnym riešením pre tých, ktorí vyžadujú flexibilnejšie riešenia pre svoju prezentáciu. Flipcharty síce nedosahujú takých rozmerov ako tabule ale na druhej strane sú lahšie a prenosnejšie.

Flipcharty sa dajú rozdelit do dvoch základných kategórií podla typu podstavca na flipcharty s trojnožkou a flipcharty na kolieskach a do dalších dvoch kategórií podľa toho, či je ich povrch magnetický, alebo nie je. Najjednoduchší a samozrejme aj najlacnejí flipchart každého výrobcu býva zpravidla nemagnetický s trojnožkou. Na druhej strane cenovej hladiny bývajú luxusné magnetické flipcharty na kolieskach.

Flipcharty majú spravidla štandardizované rozmery okolo 105x70cm plochy, pričom výška je nastaviteľná.

Flipcharty sú dodávané s lištou na hornom okraji, ktorá funguje ako šťipec a slúži na upevnenie flipchartového papiera.

Ideálnym riešením pre všetkých, ktorí potrebujú mobilné riešenie pre prezentáciu sú flipcharty. Výhodou flipchartov v porovnaní s tabuľami je, že sú ľahšie a určené na prenášanie. Podľa typu podstavca si môžete vybrať - flipcharty s trojnožkou alebo flipcharty s kolieskami. Trojnožka je vhodná na umiestnenie flipchartu napríklad do rohu miestnosti, zatiaľčo podstavec s kolieskami je výhodný pri častom presúvaní. Ďalej je možné vybrať si z magnetických alebo nemagnetických flipchartov. Na magnetické flipcharty je možné uchytiť dokumenty pomocou magnetov alebo aj magnetickú stierku. Tieto flipcharty sú ale zároveň ťažšie ako nemagnetické flipcharty. Výška väčšiny dodávaných flipchartov je pohodlne nastaviteľná. Neoddeliteľnou súčasťou flipchartov je flipchartový papier. Na vrchnej strane flipchartov je držiak, ktorý funguje ako štipec.