Ofisprofis.sk je katalóg produktov. Pre nákup tovaru pokračujte na www.3psluzivam.sk

Archívne krabice

Komplexné riešenie archivácie - od archívnych krabíc, boxov na zakladanie časopisov, katalógov či šanónov až po kartónové kontajnery na archivačné krabice, kovové kartotéky, alebo praktické otočné stojany na šanóny. Dve základné vlastnosti pri výrobkoch určených na archiváciu dokumentov sú rozmery a kapacita. Je dôležité vedieť koľko dokumentov vieme archivovať na akom priestore, preto by sme radi upriamili Vašu pozornosť na sekciu detaily produktu, ktorá obsahuje pri každom produkte dôležité technické detaily.

 • Stojan na časopisy Economy

  Stojan na časopisy Economy

  Cenovo veľmi výhodný stojan na časopisy so šírkou chrbta 7 cm. Vyrobený z pevného kartónu.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,620 €(cena bez DPH)
 • Stojan na časopisy Montana

  Stojan na časopisy Montana

  Cenovo veľmi výhodný a obľúbený stojan na časopisy so šírkou chrbta 11cm. Je vyrobený z pevného kartónu a na chrbte je vybavený praktickým prstokrúžkom, ktorý slúži na uľahčenie manipulácie so stojanom, na uľahčenie vyberania z regálu a pod. Stojan ponúkame v mramorovej úprave.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,680 €(cena bez DPH)
 • Stojan na časopisy Esselte

  Stojan na časopisy Esselte

  Stojan na časopisy formátu A4 vyrobený z kvalitného bieleho kartónu. Je ideálny do kancelárie alebo domácnosti na ukladanie časopisov, katalógov, alebo iných dokumentov.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,770 €(cena bez DPH)
 • Papierová krabica DONAU 80 mm

  Papierová krabica DONAU 80 mm

  Veľmi obľúbená papierová krabica formátu A4 so šírkou chrbta 80mm. Je vyrobená zo silného trojvrstvového kartónu gramáže 440g/m2 a je určená na archiváciu jedného šanónu.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,700 €(cena bez DPH)
 • Archivačná krabica Esselte A4 80mm

  Archivačná krabica Esselte A4 80mm

  Archivačná krabica formátu A4 a šírkou chrbta 80mm od renomovaného nemeckého výrobcu ESSELTE. Je vyrobená z kvalitného recyklovaného kartónu a je určená na ukladanie časopisov, katalógov, alebo rôznych dokumentov formátu A4.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,710 €(cena bez DPH)
 • Papierová krabica DONAU 100 mm

  Papierová krabica DONAU 100 mm

  Veľmi obľúbená papierová krabica formátu A4 so šírkou chrbta 100mm. Je vyrobená zo silného trojvrstvového kartónu gramáže 440g/m2 a je určená na archiváciu jedného šanónu.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,750 €(cena bez DPH)
 • Archívna krabica Esselte A4 100mm

  Archívna krabica Esselte A4 100mm

  Archivačná krabica formátu A4 a šírkou chrbta 100mm od renomovaného nemeckého výrobcu ESSELTE. Je vyrobená z kvalitného recyklovaného kartónu a je určená na ukladanie časopisov, katalógov, alebo rôznych dokumentov formátu A4.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,840 €(cena bez DPH)
 • Archívna krabica EMBA A4 50mm

  Archívna krabica EMBA A4 50mm

  Archívna krabica formátu A4 vyrobená z pevnej lepenky potiahnutej plastovou fóliou na zabezpečenie proti poškodeniu vlhkosťou. Je vhodná na dlhodobú archiváciu dokumentov aj v prostredí so zvýšenou vlhkosťou. Šírka chrbta je 50 mm.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,800 €(cena bez DPH)
 • Archívna krabica EMBA A4 75mm

  Archívna krabica EMBA A4 75mm

  Archívna krabica formátu A4 vyrobená z pevnej lepenky potiahnutej plastovou fóliou na zabezpečenie proti poškodeniu vlhkosťou. Je vhodná na dlhodobú archiváciu dokumentov aj v prostredí so zvýšenou vlhkosťou. Šírka chrbta je 75 mm.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,920 €(cena bez DPH)
 • Archívna škatuľa na šanón

  Archívna škatuľa na šanón

  Archívna krabica na šanón formátu A4 so šírkou 80mm s chrbtovým otvorom na uľahčenie vyberania z regálu, skrine alebo škatule. Slúži na ochranu dokumentov pred prachom.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,990 €(cena bez DPH)
 • Archívna krabica EMBA A4

  Archívna krabica EMBA A4

  Archívna krabica A4 českého výrobcu EMBA vyrobená z pevnej vode odolnej lepenky. Je určená na dlhodobú archiváciu dokumentov, alebo šanónov so šírkou chrbta 75mm.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  0,980 €(cena bez DPH)
 • Archívna krabica Esselte A4 150mm

  Archívna krabica Esselte A4 150mm

  Archivačná krabica formátu A4 a šírkou chrbta 150mm od renomovaného nemeckého výrobcu ESSELTE. Je vyrobená z kvalitného recyklovaného kartónu a je určená na ukladanie časopisov, katalógov, alebo rôznych dokumentov formátu A4.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  1,430 €(cena bez DPH)
 • Archívna krabica EMBA A4 110mm

  Archívna krabica EMBA A4 110mm

  Archívna krabica formátu A4 vyrobená z pevnej lepenky potiahnutej plastovou fóliou na zabezpečenie proti poškodeniu vlhkosťou. Je vhodná na dlhodobú archiváciu dokumentov aj v prostredí so zvýšenou vlhkosťou. Šírka chrbta je 110 mm.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  1,650 €(cena bez DPH)
 • Archívna škatuľa EMBA 5x75mm

  Archívna škatuľa EMBA 5x75mm

  Archívna škatuľa (skupinový box) pre uloženie piatich archívnych krabíc EMBA so šírkou chrbta 75mm, alebo kombinácie krabíc s inou šírkou. Je vyrobená z kvalitnej trojvrstvovej lepenky H/H, ktorá je navyše po bokoch vystužená.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  2,650 €(cena bez DPH)
 • Archívna škatuľa EMBA UB3

  Archívna škatuľa EMBA UB3

  Archívna škatuľa z vlnitej lepenky určená na archiváciu 5ks šanónov so šírkou chrbta 8cm alebo archívnych krabíc EMBA A4 75mm. Je vybavená zatvárateľným vekom a otvormi po stranách pre pohodlné uchytenie.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  3,300 €(cena bez DPH)
 • Kartónová krabica DONAU

  Kartónová krabica DONAU

  Obľúbená kartónová krabica značky DONAU na archiváciu šanónov. Je vyrobená zo silného trojvrstvového kartónu gramáže 440g/m2 a je určená na archiváciu 6 šanónov so šírkou 80mm.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  3,890 €(cena bez DPH)
 • Archívny kontajner s vekom vpredu

  Archívny kontajner s vekom vpredu

  Archívny kontajner s odklápacím vekom z prednej strany je ideálny na odkladanie archivačných krabíc, šanónov alebo škatúľ. Kapacita: 6krabíc so šírkou 8cm, alebo 5 krabíc so šírkou 10 cm.

  Kúpiť tovar na www.3psluzivam.sk
  5,500 €(cena bez DPH)